Celtabet Canlı Tombala Oyunları

Tombala oyunu, bilinen en klasik ve hemen hemen herkesin hayatında en az bir defa oynama şansına sahip olduğu oyun türleri arasında bulunmaktadır. Celtabet sitesi ile bilinen bu klasik tombala oyununun, celtabet canlı tombala oyunları bölümü üzerinden kullanıcıların karşısına çıkarmıştır. Canlı oyunlar anlayışının önemli bir temsilcisidir. Klasik tombala kartları üzerinde numaraların işaretlenmesi, işaretlenen numaralara ait seçim işleminin gerçekleştirilmesi ve sıraların tamamlaması dahilinde ilerleyen bir oyun seçeneğidir.

Celtabet Canlı Tombala Oyunları Nasıl Oynanır?

Bildiğiniz tombala oyununun, internet üzerinden celtabet sitesi aracılığı ile oynanması anlamına gelmektedir. Ekranlarda tombala çekilişleri kurpiyer tarafından canlı olarak yapılmaktadır. Sistem içerisinden çekilen numara ekrana anında canlı olarak gösterilmekte, kurpiyer tarafından sesli olarak okunmaktadır. Oyuncular satın almış oldukları kart üzerine, kurpiyer tarafından açıklanan numarayı manuel olarak işaretlemekte ya da tercih etmeleri durumunda, sistem tarafından otomatik olarak işaretlenmesine müsaade etmektedir. Hedef, bildiğiniz tombala oyununda olduğu gibi, yatay bir sıranın en önce tamamlanması, yatay 2. sıranın en önce tamamlanması ya da yatay 3. sıranın en önce tamamlanması yani tombala yapılmasıdır.

Celtabet Canlı Tombala Oyunları Kart Bedelleri

Canlı tombala oyunlarında yer almak için, doğal olarak canlı çekiliş başlamadan önce müsaade edilen zaman dilimi içerisinde, sadece sıradaki canlı çekiliş için geçerli olacak tombala kartı satın almanız gerekecektir. Tombala kart satışlarının en düşük miktarı 3 Türk lirasıdır. 10, 20, 30, 40 ve 50 ile en yüksek 100 Türk Lirası bedel ile tombala kartlarının satıldığı görülecektir.

Celtabet Canlı Tombala Oyunları İkramiyeleri

Celtabet canlı tombala oyunları ikramiyeleri anlayışının içerisinde, 1. çinko için verilen ikramiye, 2. çinko için verilen ikramiye ve tombala için verilen ikramiye bulunmaktadır. Bildiğiniz, genelde eğlence amaçlı, yılbaşı gecelerinde eşiniz, dostunuz, akrabalarınız, aileniz ile oynadığınız tombala ikramiyeleri ile aynı özellikleri taşımaktadır. Ayrıca site, jackpot şeklinde bir tanımlama yapmış ve 150 adet tombala kartına ikramiye çıkmaması durumunda, kullanıcılara ikramiye dağıtımını gerçekleştirmiş bir sitedir. Bu ikramiye havuzda biriken paranın % 80 oranında, şartlar dahilinde 150 adet toplamda kart alan kullanıcılara, hiçbir ikramiye çıkmaması durumunda verilen ödül anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir