Belge

Celtabet Belge


giriş

Celtabet sitesi de, olması gerektiği gibi kullanıcıların karşısına, celtabet belge anlayışında bazı talepleri çıkarmaktadır. Bu yönde bir uygulamanın gündeme gelmesi ile birlikte, belirli standartlarda, belli taleplerin gündeme geldiği dikkat çekmektedir. Farklı farklı belgelerin elde edilmesi, zor temin edilen belgelerin üyeler tarafından site yönetimine gönderilmesi şeklinde bir uygulama, elbette gündemde değildir. Aşağıda belirtilen standart belgeler talep edilecek ve gönderilmesi durumunda, tekrar aynı belge gönderilmesi şeklinde bir uygulama ile kullanıcılar karşılaşmayacaktır.

Celtabet Belge Çeşitleri

Celtabet sitesi tarafından gündeme getirilen celtabet belge talepleri üzerine bir inceleme gerçekleştirildiğinde, standart çeşitler üzerinde hareket edildiği görülecektir. Oldukça kolay bir şekilde talep edilen belgelerin hazırlanması, resim formatına dönüştürülüp gönderilmesi mümkündür. Kimlik belgenizi, ehliyetinizi, bulunuyor ise pasaportunuzu, bulunuyor ise resmi kurumdan alınmış, onaylanmış ve geçerliliği bulunan bir belgeyi gönderebilirsiniz.

Banka dekontunu, kredi kartı ekstresini, internet bankacılığı sayfasındaki görüntüsünü gönderebilirsiniz. Her zaman gelen bir elektrik, doğalgaz, telefon ya da su faturasını veya elde etmiş olduğunuz ikametgah belgesini gönderebilirsiniz. Bu belgeler kolayca erişebileceğiniz belge çeşitleri arasında bulunmaktadır. Celtabet belge talepleri ile karşılaştığınızda, bu belgeleri resim formatına dönüştürdükten sonra, göndermeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Celtabet Belgeleri Nereye Gönderilir?

Celtabet belge ya da belge talebi şeklinde bir bildirim almış iseniz, yukarıda bahsedilmiş belgeleri herhangi bir cihaz ile resmini çekmek suretiyle, dijital formata dönüştürmeniz ve kayıt esnasında vermiş olduğunuz elektronik posta adresine, ek olarak dahil etmeniz ve sitenin müşteri hizmetlerine göndermelisiniz. Göndereceğiniz elektronik posta adresi ise, destek@celtabet.com adresi olacaktır.

Genel müşteri destek hizmetleri anlayışında hazırlanmış bir adres olduğu görülmektedir. Türkçe dil seçeneğinde iletişim kurmanız mümkündür. Hazırladığınız elektronik posta adresinde belge talebi konusunu mutlaka belirtmeli ve metin içerisinde mutlaka kullanıcı adınızı ifade etmelisiniz. Göndermiş olduğunuz belgenin paylaşılması, sistem dışına çıkarılması, sızdırılması ve güvenliği konusunda endişe duymanıza gerek yoktur.

Gizlilik politikası dahilinde belirtilen maddelerde de görüleceği üzere, bu konuda her türlü yasal sorumluluk, celtabet markasında olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirmeniz ile birlikte, hazırlayıp gönderdiğiniz belgeleri bir daha site yönetimine göndermenize gerek yoktur. Şifreleme, veri koruma ve benzeri güvenlik tedbirleri kapsamında, sistem içerisinde açılan klasörlerde muhafaza edilecektir.