Para Yatırma

Celtabet Para Yatırma


giriş

Para transfer işlemlerini gerçekleştirmek için, sağlıklı bir şekilde ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için, celtabet para yatırma işlemlerinde en düşük miktar ve en yüksek miktar anlayışına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer bu yazının devamında belirtilmiş minimum para yatırma miktarının altında ya da bu yazının devamında belirtilmiş maksimum para yatırma miktarının üzerinde bir talimat verir iseniz, bu talimatın gerçekleşmeyeceğini, gerçekleşme ihtimalinin bulunmadığını bilmelisiniz.

Celtabet En Düşük Para Yatırma Miktarı

Transfer işlemlerinde, celtabet para yatırma işlemlerinde, her bir para yatırma yöntemi için belirlenmiş en düşük para yatırma miktarı bulunmaktadır. Bunların altında talimat vermeyi deneyebilirsiniz. Ancak, verdiğiniz talimatın gerçekleşme ihtimalinin olmadığını bilmelisiniz. Anında havale yönteminde en az 100 Türk Lirası, normal havale yönteminde en az 500 Türk Lirası, EFT yönteminde en az 100 Türk Lirası minimum limit vardır.

Kredi kartı yönteminde en az 55 Türk Lirası, papara yönteminde en az 50 Türk Lirası, bitcoin yönteminde en az 100 Türk Lirası, jeton yönteminde en az 10 Türk Lirası minimum limit bulunmaktadır. Kare kod yönteminde en az 50 Türk Lirası, cepbank yönteminde en az 50 Türk Lirası ve ecopayz  yönteminde en az 80 Türk Lirası para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. En önemli detay, bu limitlerde para yatırma işlemini gerçekleştirmeniz konusunda önce promosyon anlayışına bakmanız olacaktır. Promosyonlarda bu miktarın daha üzerinde minimum para yatırma miktarı talebi ile karşılaşma ihtimaliniz bulunabilir.

Celtabet En Yüksek Para Yatırma Miktarı

Yukarıda bahsedilen en düşük para yatırma miktarı anlayışının dışında, celtabet para yatırma işlemlerinde, her bir sistemin karşılığında belirtilmiş maksimum para yatırma limiti şeklinde bir anlayışta bulunmaktadır. Anında havale yönteminde en fazla 12.000 Türk Lirası, normal havale yönteminde en fazla 12.000 Türk Lirası, papara yönteminde en fazla 12.000 Türk Lirası üst limit vardır.

Bitcoin yönteminde en fazla 50.000 Türk Lirası, jeton cüzdan yönteminde en fazla 50.000 Türk Lirası, kare kod yönteminde en fazla 4.000 Türk Lirası, cepbank yönteminde en fazla 1.000 Türk Lirası ve ecopayz yönteminde en fazla 10.000 Türk Lirası para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı en düşük para yatırma miktarında olduğu gibi, bu limitlerin üzerinde gün içerisinde, 1 günlük sürede ve tek seferde, ya da birden fazla seferde daha yüksek miktarda para yatırma talimatı verir iseniz, gerçeğe dönüşmeyecektir.