Mobil

Celtabet Mobil


giriş

Günümüz teknolojik şartları ile birlikte, celtabet sitesi de hizmetlerin sunum şekli konusunda güncelleme meydana getirmiş ve bütün kullanıcılarını, celtabet mobil uygulaması ile karşılamıştır. Bu uygulama sayesinde, sınırsız bir şekilde, özgür bir şekilde zaman anlayışı ortadan kaldırılmış ve mekan anlayışı ortadan kaldırılmış bir şekilde, celtabet sitesini kullanabilirsiniz.

Celtabet Mobil Nasıl Kullanılır?

Mobil versiyon ile celtabet sitesini kullanmak çok kolaydır. Celtabet mobil uygulamasını kullanabilmeniz için, program indirmeniz ya da program indirmeden sistemi çalıştırmanız şeklinde iki farklı uygulamanın olduğu görülmektedir. Program indirme aşaması, Android işletim sistemi mağazaları ve benzer mağazalardan, celtabet programının bulunması, güvenlik taramasından geçirilmiş celtabet programının ücretsiz bir şekilde cep telefonlarına indirilmesi şeklinde bir prensip geçerlidir.

Program indirme ve kurma işlemi tamamlandıktan sonra, cep telefonları ekranları üzerine celtabet sitesinin resmi, kısayol olarak indirilecektir. Buradan hareket edip, kullanıcı adı ve şifre bilgilerini bir defa girebilir, hafızaya alabilir ve bu sayede, tek bir tuş ile anında celtabet girişi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında mobil giriş işlemini gerçekleştirebilmeniz için, tercih edeceğiniz yöntemlerden bir tanesi, yeni giriş adresi uygulaması olacaktır.

Celtabet Mobil Giriş Adresi

Celtabet mobil giriş işlemini gerçekleştirebilmeniz için, program indirme seçeneğinin yani kurma seçeneğini dışında yeni giriş adresi uygulamasını da tercih etmeniz mümkündür. Bilindiği üzere, Türkiye’de kullanılacak şekilde, celtabet yeni giriş adresi belirlemesi bir kez daha yapılmıştır. Masa üstü versiyonlarda kullanılan yeni giriş adresini, celtabet yeni giriş adresi celtabet20 şeklindeki adresi ya da güncel adresi, cep telefonlarının adres çubukları bölümüne yazmanız, internet sağlayıcılarının adres satırları bölümüne yazmanız yeterlidir.

Bu aşamadan itibaren, celtabet sitesinin açıldığını, celtabet sitesinin hizmetlerinin cep telefonu üzerinden mobil versiyon ile sunulduğunu göreceksiniz. İstemeniz durumunda, en alt bölüme doğru gider iseniz, masa üstü versiyon şeklinde bir yazı üzerinden hareket etme avantajının sağlandığını da tespit edersiniz. Bu durumda yani bu seçim işlemini gerçekleştirdiğinizde, mobil uygulamadan çıkar, klasik masaüstü uygulamasını cep telefonları üzerinden kullanmaya başlarsınız. Elbette bu konuda tercihi tamamen sizlere bırakılmıştır. Her iki uygulamada kullanışlı, her iki uygulamada bütün celtabet online hizmetlerine erişim imkanı sunan sistemi işaret etmektedir.