Celtabet Çevrimsiz Cmt Cüzdan Bonusu

Cmt cüzdan yöntemini kullanmak suretiyle, belirli bir parasal değerde meydana getirmiş olduğunuz hesaplara, para transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem ile yapacağınız transfer işlemi neticesinde, şartlar dahilinde yapacağınız transfer işlemi neticesinde alacağınız promosyon, Celtabet çevrimsiz Cmt cüzdan bonusu olacaktır. Kullanışlı bir promosyondur, yüksek değere sahiptir, üye olan sitelerde hesap açıp, para transferi işlemini bu yöntem ile gerçekleştiren herkese, günlük olarak verilen bir promosyon seçeneği olduğu görülebilmektedir.

Celtabet %20 Çevrimsiz Cmt Cüzdan Bonusu Nasıl Alınır?

Cmt cüzdan bonusu ile tanışmak istiyor iseniz, bu yöntem üzerinden minimum 100 Türk Lirası para yatırma işlemini gerçekleştirmelisiniz. En az 100 Türk Lirası olarak para transfer işlemini gerçekleştirdiğinizde ise, giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz hesaba, paranın geçtiğini görmelisiniz. Yani sitenin finansal departmanı tarafından transfer işlemi onaylanmış olmalı ve hesapta para görülmelidir. Bu işlemden sonra hesapta gördüğünüz para ile ilgili herhangi bir finansal işlem yapmamalısınız. Bu ne anlama gelecektir? Finansal işlem hesapta bulunan para ile bahis yapılmaması, hesapta bulunan paranın hesaplar arası transfer ile herhangi bir bölüme transfer edilmesi anlamına gelmektedir. Ne yapacaksınız? Hemen canlı destek birimi ile görüşme gerçekleştireceksiniz.

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmede, transfer işlemini belirtip, promosyon istediğinizi, Cmt cüzdan bonusu almak istediğinizi ifade edeceksiniz. Sadece bu işlemi gerçekleştirmeniz yeterlidir. Hemen 24 saat içerisinde yatırdığınız para ve çektiğiniz para şeklindeki anlayış üzerinden inceleme gerçekleştirilip, promosyon hesabınıza transfer edilecektir. Burada para yatırdıktan sonra, canlı destek hattı ile görüşme konusunda en fazla 24 saat süreniz olduğunu, hiçbir zaman unutmamalısınız.

Celtabet Çevrimsiz Cmt Cüzdan Bonusu Ne Kadar Veriliyor?

Celtabet %20 çevrimsiz Cmt cüzdan bonusu en az 100 Türk Lirası yatırım karşılığında, % 20 oranında, en az 20 Türk Lirası olarak verilmektedir. Daha düşük miktarda transfer yapmanız ile birlikte, alacağınız bir promosyon seçeneği değildir. 24 saatlik süre içerisinde yapacağınız her transfer işlemi karşılığında, aynı değerde promosyonu alabilirsiniz. Promosyon için belirlenmiş çevrim şartı yoktur. Kolay bir şekilde kullanılmaktadır. İstenilen her alanda değerlendirilmesi, para kazanma şansının, promosyon üzerinden para kazanma şansının elde edilmesi mümkün hale getirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir